2019 | LETOPISY NARNIE

March 30, 2020

 

Věděli jste, že každá skříň může skrývat nějaké tajemství? Lucinka a její sourozenci v podání našich čtyř vedoucích nalezli ve skříni rovnou celý svět. Možná by jste čekali, že v kouzelném světě bude všechno veselé a krásné, ale tady tomu bylo jinak.

 

Svět který se jmenoval Narnie byl totiž pod vládou zlé čarodějnice Jadis, která celou zemi uvrhla do nikdy nekončící zimy. O tom ale děti neměly zatím tušení. Během cesty touto zemí potkávali různé bytosti, spřátelili se s faunem Tumnusem a manželé Bobrovi jim prozradili proroctví, kterým můžou Narnii zachránit. Nic však není zadarmo, a tak je na cestě čekalo spoustu překážek a nebezpečných dobrodružství.

 

Jeden ze sourozenců byl kvůli sladkostem schopen ostatní zradit a přidat se na stranu Bílé královny. Ta ho však pouze využila, aby se dostala ke zbylým sourozencům a Edmunda uvrhla do vězení. Naštěstí tady byl Aslan, majestátný lev a symbol celé Narnie. I díky němu se povedlo dětem Edmunda vysvobodit z vězení a vyhnat Bílou čarodějnici z Narnie. Vládu nad Narnií převzali Lucinka, Edmund, Zuzana a Petr a naše děti jely s pocitem vítězství domů.

Please reload

Minulé roky

August 1, 2016

December 30, 2015

Please reload

Adresa tábora

 

Tábor Ledňáček

Rosovice
262 11

 

Kontaktujte nás

Při jakýchkoli nejasnostech nás neváhejte kontaktovat buď na stránkách facebooku nebo na emailu či telefonu:

 

Telefon: 608 962 145
Email: info@lt-lednacek.cz

Sledujte náš Facebook
  • Facebook Social Icon

Fotky z táborů, akcí, ze staveb a bourání z neformálních setkání atd. Dále spousta informací o novinkách a místo, kde se můžete ptát.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now