2018 | NÁVRAT DO BUDOUCNOSTI


Chtěli jste se někdy podívat do budoucnosti, ale nevěděli jste jak? Našim táborníkům se to podařilo, a to za pomoci plazmatického pohonu a nadčasového auta!


Celým příběhem nás provázel Márty jakožto hlavní cestovatel a profesor, jehož vynález, pomocí kterého se dalo cestovat časem, překvapivě fungoval. Nejprve to všechno vypadalo jako krásný výlet napříč časem, avšak při snaze dostat se zpět do současnosti se nám to všechno nějak zkomplikovalo. Napřed jsme se dostali do počátků Mickeyho a Minnie, potom jsme to nějak přehnali s palivem a ocitli jsme se v budoucnosti, kde jsme prchali před místními policisty, a dokonce i zachraňovali Mártyho z vězení. No a nakonec, když jsme se domnívali, že už nás nemůže nic překvapit, jsme zjistili, že jsme v roce 1858 na Skotských slavnostech. Naštěstí nám profesor poradil, že použitím našich talismanů získáme správné množství paliva na návrat do současnosti a tak jsme se všichni společně v pořádku vrátili do roku 2018. Uf!


Fotky si můžete prohlédnout zde.

Minulé roky

Adresa tábora

 

Tábor Ledňáček

Rosovice
262 11

 

Kontaktujte nás

Při jakýchkoli nejasnostech nás neváhejte kontaktovat buď na stránkách facebooku nebo na emailu či telefonu:

 

Telefon: 608 962 145
Email: info@lt-lednacek.cz

Sledujte náš Facebook
  • Facebook Social Icon

Fotky z táborů, akcí, ze staveb a bourání z neformálních setkání atd. Dále spousta informací o novinkách a místo, kde se můžete ptát.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now