2013 | CHRÁM SLUNCE ANEB CESTA KOLEM SVĚTA


V roce 2013 jsme se vydali na cestu kolem světa, abychom pomohli Bůžkovi, který nás o to žádal, vrátit se zpátky do Chrámu slunce a obnovit pramen mládí. Bůžek si ale bohužel nepamatoval ("Nevím, co to znamená"), kde se chrám nachází, takže jsme se museli řídit nejasnými záblesky z jeho paměti.


Z rodných Čech jsme se dostali před Rakousko, USA, Švédsko, Mexiko a přes mnoho dalších zemí do Peru, kde jsme úspěšně otevřeli Chrám slunce a zachránili pramen mládí.


Na této daleké a strastiplné cestě jsme se setkali s mnoha významnými osobnostmi světa. Například s Kleopatrou, nebo s papežem, kterého jsme museli bavit jako pouliční umělci. Určitě musím také zmínit Josefa II, jehož jsme navštívili na jeho sídle, a k narozeninám mu zahráli operu, a dokonce jsme se i podívali do Las Vegas a s rodiči si zahráli v kasinu. Výlet to nebyl úplně jednoduchý... mnohokrát jsme museli bojovat, přelstít nepřítele nebo si vydobýt ztracené území nebo majetek (například ukradené boty).


Všechno dopadlo dobře a mohli jsme oslavovat. Nejvíce důvodu k radosti měl první oddíl, který byl nejúspěšnější.


Fotky si můžete pohlédnout zde.


Minulé roky

Adresa tábora

 

Tábor Ledňáček

Rosovice
262 11

 

Kontaktujte nás

Při jakýchkoli nejasnostech nás neváhejte kontaktovat buď na stránkách facebooku nebo na emailu či telefonu:

 

Telefon: 608 962 145
Email: info@lt-lednacek.cz

Sledujte náš Facebook
  • Facebook Social Icon

Fotky z táborů, akcí, ze staveb a bourání z neformálních setkání atd. Dále spousta informací o novinkách a místo, kde se můžete ptát.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now