Adresa tábora

 

Tábor Ledňáček

Rosovice
262 11

 

Kontaktujte nás

Při jakýchkoli nejasnostech nás neváhejte kontaktovat buď na stránkách facebooku nebo na emailu či telefonu:

 

Telefon: 608 962 145
Email: info@lt-lednacek.cz

Sledujte nás na facebooku!

 

Fotky z turnusů, ze staveb a bourání z neformálních setkání atd. Dále spousta informace o novinkách a místo, kde se můžete ptát.

  • Facebook Social Icon

August 1, 2016

December 30, 2015

Please reload

Minulé roky

2013 | CHRÁM SLUNCE ANEB CESTA KOLEM SVĚTA

December 30, 2015

 

V roce 2013 jsme se vydali na cestu kolem světa, abychom pomohli Bůžkovi, který nás o to žádal, vrátit se zpátky do Chrámu slunce a obnovit pramen mládí. Bůžek si ale bohužel nepamatoval ("Nevím, co to znamená"), kde se chrám nachází, takže jsme se museli řídit nejasnými záblesky z jeho paměti.

 

Z rodných Čech jsme se dostali před Rakousko, USA, Švédsko, Mexiko a přes mnoho dalších zemí do Peru, kde jsme úspěšně otevřeli Chrám slunce a zachránili pramen mládí.

 

Na této daleké a strastiplné cestě jsme se setkali s mnoha významnými osobnostmi světa. Například s Kleopatrou, nebo s papežem, kterého jsme museli bavit jako pouliční umělci. Určitě musím také zmínit Josefa II, jehož jsme navštívili na jeho sídle, a k narozeninám mu zahráli operu, a dokonce jsme se i podívali do Las Vegas a s rodiči si zahráli v kasinu. Výlet to nebyl úplně jednoduchý... mnohokrát jsme museli bojovat, přelstít nepřítele nebo si vydobýt ztracené území nebo majetek (například ukradené boty).

 

Všechno dopadlo dobře a mohli jsme oslavovat. Nejvíce důvodu k radosti měl první oddíl, který byl nejúspěšnější.

 

Fotky si můžete pohlédnout zde.

 

 

 

 

 

 

 

Please reload

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now