3/30/2020

Věděli jste, že každá skříň může skrývat nějaké tajemství? Lucinka a její sourozenci v podání našich čtyř vedoucích nalezli ve skříni rovnou celý svět. Možná by jste čekali, že v kouzelném světě bude všechno veselé a krásné, ale tady tomu bylo jinak.

Svět který se jmeno...

1/17/2019

Chtěli jste se někdy podívat do budoucnosti, ale nevěděli jste jak? Našim táborníkům se to podařilo, a to za pomoci plazmatického pohonu a nadčasového auta!

Celým příběhem nás provázel Márty jakožto hlavní cestovatel a profesor, jehož vynález, pomocí kterého se dalo ces...

2/5/2017

Hned u výstupu z autobusu se stalo něco neuvěřitelného! Mluvící bílý králíček utíkal před Alenkou! Alenka tomu taky nemohla uvěřit... Autobus totiž přijel do říše divů!

Alenka do této říše propadla zrcadlem, které se samozřejmě rozbilo. Bohužel jen tím zrcadlem se mohla...

8/1/2016

Letos nám osud přichystal záchranu planety. Hned první den se děti dozvěděly, že na Zemi míří meteorit, který ohrožuje všechen život na planetě. CML to jasně propočítal. A nebýt akademika Richarda možná by se ani nikdo nedozvěděl o Adamu Bernauovi. Takže v doprovodu je...

8/1/2016

Už se vám někdy stalo, že jste vešli do muzea a exponáty na vás mluvili? Našim dětem ano! Tím začalo jejich celotáborové dobrodružství s hlídačem Larrym.

Všechno to způsobila Akmenrahova zlatá deska, která probouzela exponáty k životu. Zprvu vše vypadalo jako idylické s...

12/30/2015

Děti navštívil Peter Pan se svou kamarádkouvílou Zvonilkou, aby je požádal o pomoc proti pirátovi Hookovi vZemi Nezemi. Děti spomocí souhlasily a rozdělily se do skupin kvůli větší efektivitě práce. Bohužel měly týmy Kahoj, Sevona, Mugátka a Nené hned od začátku zhorše...

12/30/2015

 

V roce 2013 jsme se vydali na cestu kolem světa, abychom pomohli Bůžkovi, který nás o to žádal, vrátit se zpátky do Chrámu slunce a obnovit pramen mládí. Bůžek si ale bohužel nepamatoval ("Nevím, co to znamená"), kde se chrám nachází, takže jsme se museli řídit nejasn...

12/30/2015

Tento příběh je všem jistě známý. A drželi jsme se ho i při vymýšlení táborové hry . Naším úkolem tedy bylo bránit se před mozkomory a porazit Voldemorta. Nejprve jsme rozdělili děti do kolejí, s čímž nám pomohl moudrý klobouk. A mohli jsme se začít učit kouzla, formul...

12/30/2015

Tento tábor jsme s pomocí bohů bojovali proti Porfirionovi. Každý z bohů nám dal dar, například božská Artemis darovala každému oddílu paroží jelení. S pomocí těchto předmětů jsme mohli jít na poslední bitvu s Porfirionem.

Celý tábor jsme ještě získávali zlaté kuličky a...

Please reload

Minulé roky

August 1, 2016

December 30, 2015

Please reload

Adresa tábora

 

Tábor Ledňáček

Rosovice
262 11

 

Kontaktujte nás

Při jakýchkoli nejasnostech nás neváhejte kontaktovat buď na stránkách facebooku nebo na emailu či telefonu:

 

Telefon: 608 962 145
Email: info@lt-lednacek.cz

Sledujte náš Facebook
  • Facebook Social Icon

Fotky z táborů, akcí, ze staveb a bourání z neformálních setkání atd. Dále spousta informací o novinkách a místo, kde se můžete ptát.

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now